Najlepsze wakacje w zasięgu ręki.

First Minute 7 powodów dlaczego warto rezerwować wczasy rok wcześniej

684 - dokładnie tyle telefonów odebraliśmy od 1 lipca do 27 sierpnia. To znaczy telefonów z zapytaniami było znacznie więcej, 684 osoby to potencjalni klienci, którzy czekali na tzw. lasty. I się nie doczekali. Sami wiecie jaki w tym sezonie był poziom cen. Drogo. Sporo terminów wykupionych. Hotele przebrane. Albo płacili sporo wyższe kwoty albo po prostu w tym roku rezygnowali z zagranicznych wakacji. Czytając ten tekst być może przekonacie się, że naprawdę warto dużo wcześniej pomyśleć o wakacjach.
  1. CENA
Jak to w pewnym, bardzo popularnym sloganie - Cena Czyni Cuda. Jeszcze do niedawna było tak, że Touroperatorzy zostawali z pustymi miejscami w samolotach i żeby ich jak najwięcej zapełnić sprzedawali poniżej kosztów zakupu. Żeby zminimalizować straty. Kwintesencja Last Minute. 999 zł/os do Grecji lub Hiszpanii. Z obowiązkowym all inclusive. Pamiętacie w tym sezonie takie ceny? Nie było. Teraz ofertę wakacyjną zaczyna się sprzedawać rok wcześniej. Z minimalną zaliczką, z niską ceną, z szerokim wachlarzem hoteli. Przez okrągły rok dwoimy się i troimy żeby zapełnić naszemu partnerowi samolot. A, że i my i nasi koledzy z innych biur jesteśmy w tym dobrzy to z reguły jest tak, że na kilka dni przed wylotem miejsc w samolotach nie ma. A jeśli są to dosłownie 2-3. I cena, która powoduje zawał serca u mniej odpornych poszukiwaczy okazji. I uśmiech politowania tych, którzy spokojnie czekają na wylot :)
2. HOTELE
Rezerwując odpowiednio wcześniej to Ty decydujesz gdzie i kiedy spędzisz wakacje. Bez żadnych kompromisów. Nie będziesz musiał przekonywać sam siebie, że 500 m do plaży to w sumie żadna odległość a pokój na poziomie piwnicy to bardzo fajna opcja na upalne dni. Chcesz 5* i pokój z widokiem na morze - dokładnie to rezerwujesz.
3. WAKACJE RODZINNE
Podróżujecie w 3, 4 lub więcej osób? Cenicie sobie na wakacjach komfort? Rezerwujecie w momencie gdy tylko wyjdzie oferta. Pokoje rodzinne w każdym hotelu to tylko kilkanaście procent wszystkich dostępnych - wyprzedają się na pniu. Jeśli jakimś cudem hotelarzowi zostanie jakiś na wysoki, wakacyjny sezon to możecie być pewni, że cena za niego będzie astronomiczna. Jako przykład podamy najpopularniejszy rodzinny resort na Majorce - Insotel Cala Mandia. Cena na Lato 2018, tydzień na miejscu dla rodziny 2+2 - około 9500 zł. W mijającym sezonie ten sam hotel na miesiąc przed wylotem kosztował 14-16 tysięcy.
4. ELASTYCZNOŚĆ
Zawsze do 35 dni przed wylotem możecie zmienić wszystkie parametry swoich wczasów. Termin, kierunek, hotel. Wszystko co dotyczy Waszej rezerwacji. Komfort nie do przecenienia.
5. NISKI PRÓG WEJŚCIA
Rezerwując w pierwszych etapach FIRST MINUTE wpłacacie zaliczkę w wysokości 5% wartości imprezy. Przykładowo jeśli Wasze wakacje kosztują 5000 zł zaliczka wyniesie TYLKO 250 zł. Za 250 zł macie spokojną głowę, czas na uzbieranie pozostałych środków i pewność, że na pewno kupiliście swoje wakacje w najniższej możliwej cenie. Skąd ta pewność? Spójrzcie na punkt 6.
6. GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY.
To jest najlepsze. Konkurencja może mieć podobne atuty, inne ciekawe detale i bonusy natomiast oprócz TUI nikt nie da Wam takiego zabezpieczenia! Otóż sprawa jest prosta. Rezerwując urlop w FIRST MINUTE i dokupując za symboliczne 10 zł ( w pierwszych etapach promocji) Gwarancję Najniższej Ceny macie pewność, że kupujecie NAJTANIEJ! Jeśli cena Waszej imprezy spadnie, nawet na 1 dzień roboczy przed wylotem TUI oddaje różnicę. Bez gadania, bez dyskusji, bez zbędnych formalności. Wystarczy dać nam znać, my przesyłamy do centrali printscreen z systemu rezerwacyjnego a TUI jeśli faktycznie ta sama impreza kosztuje mniej oddaje różnicę. To działa. Bardzo wielu naszych klientów może to potwierdzić. Niesamowita sprawa.
7. GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY
Dostajecie to w pakiecie jako bonus. Żadne kursy walut, zwiększone opłaty paliwowe lub lotniskowe Was nie dotyczą. Cena Waszej imprezy, zarezerwowana rok wcześniej nie ma prawo podrożeć ani o złotówkę. Uczciwie? Według nas jak najbardziej.

Jak tanio kupić wczasy w Dominikanie? I dlaczego u nas?

Dominikana...... Z jednej strony Ocean Atlantycki, z drugiej Morze Karaibskie, ponad 400 km plaż. I to nie byle jakich plaż - piasek idealnie biały i miałki, palmy pochylone dokładnie tak jak na widokówkach i folderach w katalogach biur podróży. I woda - ciepła, lazurowa, przejrzysta. Chcesz ponurkować, posnurkować lub polatać na desce? Żaden problem. Jeśli z aktywności fizycznej najbardziej przemawia do Ciebie plażowanie - trafiłeś do raju! Tropikalnego raju gdzie zapomnisz o “twardych” alkoholach. Na wspomnianym powyżej leżaku będziesz delektował się mojito, caipirinhą i cuba libre. Wszystkie mają jedną cechę - ich podstawą jest doskonały rum, który nigdzie nie smakuje tak jak na Karaibach :). Do tego merengue - muzyka i taniec, którym praktycznie non stop oddają się rdzenni mieszkańcy Dominikany. Tak - bardzo możliwe, że właśnie tak wygląda raj.
Jeszcze kilka lat temu ceny wycieczek na Karaiby powalały. Z Polski nie było bezpośrednich połączeń. Kombinowanie dolotu do któregoś z niemieckich lotnisk generowało koszty a dojazd na przykład do Frankfurtu przerażał niejednego. Wyjazd dzień wcześniej, ponad 1000 km za kółkiem, potem znalezienie parkingu i poradzenie sobie na ogromnym lotnisku. Bariera językowa także nie pomagała - mnóstwo ludzi decydowało się na bliższe kierunki byle by tylko lecieć z Polski i do tego bezpośrednio. Generalnie to często słowo klucz u naszych klientów - czy lot jest bezpośredni? Bo nie będziemy się nigdzie przesiadać. Jeszcze nam pogubią walizki ;) Albo my się zgubimy.... :)
2 lata temu nastąpiła rewolucja. TUI, którego partnerem jesteśmy od bardzo dawna postanowiło zaryzykować bezpośredni czarter do Dominikany. I to od razu z dwóch lotnisk - z Warszawy i Katowic. Pomyślcie sami - przez cały rok co dwa tygodnie a w sezonie wakacyjnym co tydzień dwa Boeingi 767 wypełnione turystami spragnionymi egzotyki! Bez przesiadek, bez kombinowania na europejskich lotniskach. Start w Warszawie lub Katowicach i meta na Punta Cana w Dominikanie. To był HIT! W dodatku ceny skalkulowane na poziomie porównywalnym z dobrymi hotelami na Wyspach Kanaryjskich. Musiało się udać i się udało. Do tego stopnia, że na nadchodzącą zimę TUI dodało kolejny port wylotowy czyli Poznań.
I tu zaczyna się cały myk ;) W ramach wsparcia dla nowego lotniska i żeby wypełnić ok. 300 miejsc w samolocie, ceny w tzw. FIRST MINUTE (o tym dlaczego trzeba rezerwować w FIRST MINUTE będzie oddzielny artykuł) są REWELACYJNE!. Pokusimy się nawet o twierdzenie, że bijemy w tym temacie nawet liderów turystyki egzotycznej czyli Niemców ;) Żeby nie być gołosłownym: możemy Wam zaproponować bezpośredni przelot na Dominikanę z Poznania i 11 dni pobytu w formule all inclusive w bardzo przyzwoitym hotelu IFA Villas Bavaro. Wylot 19.11 powrót 30.11. 11 nocy na miejscu. Cena za osobę - 5050 zł. ten sam hotel w najtańszej opcji 11 dniowej z lotnisk naszych zachodnich sąsiadów to wydatek 1192 euro/os. Wylot z Kolonii. Dla turystów z Poznania czy nawet z Warszawy, Łodzi, Białegostoku czy Radomia sprawa jest jasna. Wsiadamy w samochód jedziemy do Poznania a stamtąd bezpośrednio na Karaiby :) 11 nocy na miejscu. Na Karaibach :) Turkusowe morze, białe plaże, mojito i merengue ;)
Jakby tego było mało żeby zarezerwować u nas ten rajski urlop musicie wpłacić TYLKO 5% zaliczki. Około 250 zł/os to całkowity koszt zarezerwowania zimowego urlopu! 250 zł - tyle wydacie na dobrą grę na Playstation 4, flakon modnych perfum, markowe (ale bez przesady) spodnie lub 100 butelek podłego piwa. Resztę dopłacacie nam dopiero 35 dni przed wylotem. Uczciwe? Wg nas absolutnie tak.
Dominikana to bezsprzecznie nasz kierunek nr 1 jeśli chodzi o ilość sprzedanych rezerwacji. Nie Grecja, nie Turcja ani Hiszpania. Dominikana. Jeśli szukacie porad odnośnie kierunku, pomocy przy wyborze hotelu dzwońcie do nas lub piszcie. Nasi specjaliści rozwieją wszystkie wątpliwości i wyślą Was na wakacje życia. A po urlopie na Karaibach nic już nie będzie takie samo i każdy następny będziecie planować właśnie w tamte rejony :)
Możecie się z nami skontaktować na poniższe sposoby:
  • +48 503 407 707
  • +48 510 500 501
  • +48 46 861 29 46
  • wczasy@traveltrends.com.pl
  • wiadomość prywatna na fanpage’u Sprzedam Wczasy

Jak zwykle - TUI z najwyższą gwarancją ubezpieczeniową :)

TUI Poland z najwyższą gwarancją ubezpieczeniową na rynku
Kolejny rok z rzędu TUI Poland przedstawiło najwyższą gwarancję na polskim rynku. Kwota nowej gwarancji wynosi 317 987 710 PLN.
Od 17 września 2017 roku do 16 września 2018 roku, klienci TUI Poland będą chronieni najwyższą gwarancją podróżną na polskim rynku. Zabezpieczenie przewyższyło te ubiegłoroczne o ponad 45 mln PLN.
Gwarancja biura podróży zapewnia m.in. pokrycie kosztów powrotu klientów z imprezy turystycznej do miejsca wyjazdu lub planowanego powrotu w wypadku gdy organizator turystyki wbrew obowiązkowi nie zapewni tego powrotu.
Dla klientów stanowi też zabezpieczenie zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną w wypadku gdy z przyczyn dotyczących organizatora turystyki oraz osób, które działają w jego imieniu impreza turystyczna nie zostanie zrealizowana.
Ponadto, gwarantuje klientom zwrot części poniesionej wpłaty za imprezę turystyczną, odpowiadającą części imprezy turystycznej, która nie zostanie zrealizowana z przyczyn dotyczących organizatora turystyki oraz osób, które działają w jego imieniu.
http://staticnew.tui.pl/media/images/h80/h33/8809943334942.gif Certyfikat Ubezpieczenia TUI_PL 2017 http://staticnew.tui.pl/media/images/h80/h33/8809943334942.gif Certyfikat Ubezpieczenia TUI_PL 2016 http://staticnew.tui.pl/media/images/h80/h33/8809943334942.gif Certyfikat Ubezpieczenia TUI_DE 2016
Przynależność do międzynarodowego koncernu turystycznego TUI Group to pewność jakości i bezpieczeństwa
  • gwarancja stabilności i bezpieczeństwa, zabezpieczenia finansowego, lider turystyki z niemieckim kapitałem,
  • usługi na najwyższym poziomie - zgodnie z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa wszystkie obiekty znajdujące się w naszej ofercie są przed i po sezonie bardzo dokładnie sprawdzane. Profesjonalni rezydenci, polskojęzyczni piloci i telefon alarmowy dostępny w każdej destynacji przez 24h na dobę, sprawiają, że nasi Klienci mogą beztrosko spędzać swoje najważniejsze dni w roku.